Życie i Styl

Jesienne stylizacje do pracy

Przez większość mojego życia pracowałam w biurach. Latem łatwo jest się ubrać do pracy – jest gorąco, zakładasz szorty i t-shirt! Zimą też jest łatwo – wszyscy noszą swetry lub kurtki.

Ale co z jesienią? To jeden z najtrudniejszych okresów do ubierania się, ponieważ może być zimno, ale nie na tyle, żeby założyć płaszcz. Może być deszczowo, ale to nie znaczy, że trzeba codziennie nosić płaszcz przeciwdeszczowy. Są też nieprzewidywalne dni, kiedy pada deszcz i śnieg!

Najlepszym sposobem na poradzenie sobie z tym jest planowanie z wyprzedzeniem. Posiadanie w swojej szafie kilku elementów, które można ubrać w górę lub w dół, pomoże Ci przetrwać ten sezon. Płaszcz typu trencz jest świetną inwestycją, która może wyglądać profesjonalnie ze spodniami lub swobodnie z dżinsami. Neutralny kaszmirowy sweter jest kolejnym niezbędnym elementem każdej szafy i może być noszony w wersji otwartej na koszulę zapinaną na guziki lub zamkniętej na koszulę z długim rękawem. Spróbuj połączyć te elementy z dżinsami i butami, aby je ubrać, lub kolorowymi chudymi dżinsami i butami do kostki, aby zachować swobodę. Możesz nawet dodać kolor do swojego wyglądu za pomocą akcesoriów, dodając jasne odcienie, takie jak czerwienie, zielenie i błękity. Więcej artykułów na temat stylizacji znajdziesz na stronie https://clothy.pl/ .