Firmy

Jak dobrze oprawić druk?

Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę przy oprawianiu odbitki jest jej rodzaj. Warto wiedzieć, czy wydruk został wykonany tradycyjną techniką (akwarela, akryl, olej itp.) czy cyfrowo. Tradycyjne wydruki są zazwyczaj tworzone na papierze przy użyciu pędzla i tuszu, podczas gdy wydruki generowane cyfrowo są drukowane na płótnie lub papierze przy użyciu drukarki cyfrowej.

Po zawężeniu rodzaju odbitki, którą oprawiasz, czas pomyśleć o tym, jaki rodzaj ramy będzie pasował do Twoich potrzeb. Prosta drewniana rama może działać dla jednego lub dwóch małych wydruków zawieszonych blisko siebie na tej samej ścianie, ale dla większych wydruków lub wielu wydruków zawieszonych w różnych miejscach w całym domu, będziesz chciał rozważyć opcje ramowania, które trzymają kilka sztuk sztuki w jednej ramie. Możesz również wybrać matę, która pasuje do wymiarów twojej grafiki i umieścić ją w standardowej ramie z każdego sklepu z artykułami gospodarstwa domowego.

Kiedy masz już swoje materiały i jesteś gotowy do rozpoczęcia budowy ramy, spójrzmy jak upewnić się, że wszystko jest ułożone poprawnie i pozostaje na swoim miejscu po zawieszeniu na ścianie. Pierwszym krokiem jest zebranie wszystkich materiałów, aby były gotowe do pracy, gdy zaczniesz je składać. Więcej na temat druku znajdziesz na stronie https://printure.pl/ .