Zdrowie i Uroda

Jaki rodzaj kolczyków wybrać na swoje wesele?

Tradycyjne kolczyki dla panien młodych zawsze były sztyftami – proste, eleganckie i nie rzucające się w oczy. I wiecie co? Są idealne. Ale nie pozwól, aby tradycja stanęła na drodze Twojego osobistego stylu! Z biegiem lat kolczyki ślubne ewoluowały od swojej pierwotnej formy i możesz je znaleźć w najróżniejszych kształtach. Możesz nawet dostać niektóre z odrobiną iskry, jeśli chcesz coś, co jest nieco bardziej odważne! Tak wiele opcji czeka; to tylko do Ciebie, aby zdecydować, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie.

Prysznic ślubny może zbliżać się wkrótce, a może po prostu przeglądasz w piątkowy wieczór, aby zabić trochę czasu przed kolejnym spotkaniem. Tak czy inaczej, jeśli znajdziesz coś, co wpadnie Ci w oko i sprawi, że Twoje serce zatrzepocze, nie pozwól, aby to poszło bez rozważenia ważnego pytania: czy te kolczyki będą dobrze wyglądać z moją suknią?

Puszyste pióra? Duże dżetowe kamienie? Wzór z kwiatów? To jest twoja szansa na wyrażenie siebie poprzez biżuterię! Możesz natknąć się na coś, co sprawia, że myślisz o dzikich kwiatach we włosach lub niebieskim ptaku zagnieżdżonym w koronach drzew za oknem, kiedy byłaś dziewczynką. Wybieraj co Ci się podoba! Więcej artykułów o modzie znajdziesz na stronie https://polishly.pl/ .