Zdrowie i Uroda

Jak malować rzęsy, by się nie sklejały?

Rzęsy to najważniejsze cechy dla wszystkich kobiet. Bez względu na to, należy o nie dobrze zadbać. Na przykład trzeba zadbać o to, aby nie sklejały się, gdy otwieramy oczy. Dziś podzielimy się z Tobą tym, jak pomalować rzęsy, aby się nie sklejały!

Zalotka do rzęs to najważniejsze narzędzie w tym przypadku. Powinnaś jej używać przed malowaniem i po malowaniu. Po wykonaniu makijażu powinnaś nałożyć tusz na rzęsy u nasady i poczekać aż wyschnie. Następnie nałóż tusz na końcówki rzęs i również poczekaj aż wyschną. Możesz również użyć pogrubiającego tuszu do rzęs zamiast zwykłego, jeśli masz czas i pieniądze do wydania. Ten sposób będzie lepszy niż używanie tylko jednego rodzaju produktu do tuszowania rzęs.

Jeśli masz czas, lepiej jest najpierw ustawić rzęsy suszarką do włosów, a następnie zacząć nakładać na nie tusz od nasady aż do końca. Jeśli nie ma czasu, to jest w porządku, po prostu zastosować trochę tuszu na nich od ich korzeni, a następnie poczekać, aż wyschnie przed zastosowaniem niektórych więcej ponownie od ich końców w kierunku ich korzeni, ale nie pozwól mu dotknąć lub przykleić się do pierwszej warstwy tuszu zastosowanego wcześniej. Więcej na temat makijażu znajdziesz na stronie https://upwoman.pl/ .