Zdrowie i Uroda

Idealny makijaż do niebieskich oczu

Pierwszą rzeczą, którą należy mieć na uwadze, jeśli chodzi o znalezienie idealnego makijażu dla niebieskich oczu jest to, że kolor oczu nie jest jeden rozmiar dla wszystkich sytuacji. 

 

Wszystkie niebieskie oczy nie są stworzone równe, a odcień niebieskiego masz nie koniecznie będzie taki sam jak ktoś inny z niebieskimi oczami. Fajną rzeczą w makijażu jest to, że w przeciwieństwie do ludzkich odcieni skóry, które są często tak podobne, że trudno je odróżnić, kolory makijażu są bardzo łatwe do odróżnienia od siebie. Oznacza to, że można znaleźć coś, co będzie działać dla swoich oczu, bez konieczności martwienia się o to, czy będzie kolidować z nikim innym wokół ciebie.

Najlepszym sposobem, aby to zrobić jest poprzez określenie, jaki rodzaj niebieskiego masz – to określi, jakie odcienie niebieskiego i brązów i szarości należy szukać w celu uzyskania efektu, który chcesz. Jeśli Twoje oczy mają bardzo jasny, lodowaty odcień niebieskiego, prawdopodobnie są otoczone białą lub bladoróżową skórą, co oznacza, że cieplejsze kolory będą wyglądać najlepiej na ich tle. Z drugiej strony, jeśli Twoje oczy mają bardziej zauważalne ciemne obwódki, prawdopodobnie są bliższe tonacji brązów i czerni, które towarzyszą oczom w kolorze głębokiego błękitu. Więcej artykułów na temat urody znajdziesz na stronie https://minimish.pl/ .