Dom

Gdzie w małym mieszkaniu zorganizować miejsce na przekąski?

Jedną z największych zalet posiadania własnego mieszkania jest posiadanie domu dla wszystkiego, w tym dla przekąsek. A jednak trudno jest znaleźć wygodną i stylową opcję przechowywania przekąsek, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Niektórzy ludzie decydują się na przechowywanie przekąsek w kuchennej szafce lub spiżarni. To może być świetne rozwiązanie, jeśli masz otwarty plan mieszkania lub mieszkasz ze współlokatorami, którzy są na tyle uprzejmi, by nie grzebać w Twoich rzeczach. Ale nawet wtedy, twoje przekąski mogą być niewygodnie poza zasięgiem wzroku i umysłu.

W mojej kawalerce nie mam kuchni (i nie chciałabym jej mieć, bo mój zlew służy mi za biurko). Moje mieszkanie jest tak małe, że nie ma nawet szaf, więc jeśli chcę się zorganizować, muszę to robić na półkach wbudowanych w ścianę – i nic nie jest bardziej frustrujące niż posiadanie półki, która jest zbyt krótka w stosunku do celu, zwłaszcza jeśli chodzi o produkty spożywcze. 

Jeżeli nie masz szafek ani szuflad, warto wykorzystać miski czy plastikowe pojemniki. Używamy plastikowych pojemników na takie rzeczy jak ciasteczka i chipsy, ponieważ są kompaktowe i można je układać w stosy. Dodatkowo pojemniki te utrzymują nasze jedzenie w świeżości i są łatwe do znalezienia! Więcej artykułów na temat organizacji znajdziesz na stronie https://singlezone.pl/ .