Aktualności

Puzzle 3D drewniane

Źródło treści: https://pl.wooden.city/

Czym charakteryzują się drewniane puzzle 3D?

Puzzle 3D drewniane możesz znaleźć w ofercie naszej firmy Wooden.City, w której sami zajmujemy się ich projektowaniem oraz produkcją. Model przestrzenny może mieć postać konstrukcji z elementami mechanicznymi, co pozwala na wprawienie go w ruch. Taka forma idealnie sprawdza się zwłaszcza w przypadku puzzli odwzorowujących różne pojazdy i inne obiekty. Niemałą zaletą naszych modeli pozostaje fakt, że proces ich składania odbywa się całkowicie bez użycia kleju. Zestaw takich puzzli może zawierać nawet kilkaset elementów, dlatego ich samodzielne dopasowywanie wymaga niemałej dokładności i daje ogromną satysfakcję po zakończeniu zabawy.

Zróżnicowane formy i kształty

Nasze modele trójwymiarowe występują w wielu różnych formach, które przynależą do konkretnych kategorii. W ofercie Wooden.City z powodzeniem znajdziesz puzzle przeznaczone dla miłośników różnej tematyki, w tym motoryzacji, kolejnictwa, zegarów, podróży czy dinozaurów. Do ich złożenia nie są potrzebne żadne specjalistyczne narzędzia, ponieważ poszczególne elementy dopasowują się do siebie manualnie. Wystarczy jedynie dokładnie zapoznać się z instrukcją i użyć wyobraźni, aby w kilka godzin skonstruować gotowy model 3D. W przypadku problemów ze złożeniem puzzli, oferujemy możliwość kontaktu przez infolinię i wsparcie ze strony ekspertów. W razie zgubienia któregokolwiek z elementów, na życzenie możemy również podesłać brakujące części.

Bezpieczna zabawa

Wooden.City jest lokalną firmą z siedzibą we Wrocławiu, gdzie przebiegają wszystkie procesy produkcyjne oraz wysyłka gotowych puzzli do klientów z Polski i nie tylko. Elementy naszych modeli 3D powstają z certyfikowanej i odpowiednio dobranej sklejki brzozowej. Zastosowanie tego ekologicznego surowca daje gwarancję spełnienia wymogów ekologicznych i bezpieczeństwa dla środowiska naturalnego, a także zachowania najważniejszych parametrów jakościowych. Za projekt i testowanie naszych puzzli odpowiadają kreatywni i doświadczeni specjaliści. W ofercie sklepu znajdziesz obecnie kilkadziesiąt zróżnicowanych modeli z drewna, których manualne składanie jest wyjątkowo relaksującą i rozwijającą rozrywką.