Bez kategorii

Dostałaś zaproszenia na wesele? Wiemy, jak wybrać sukienkę i zrobić się na bóstwo!

Weselne przyjęcia to eleganckie okazje, podczas których możesz delektować się szczęściem Młodej Pary, pysznymi przekąskami, czy rozmowami w miłym towarzystwie. Możesz też się rozkoszować swoim wyglądem – o ile wcześniej postarałaś się, by Twoja sukienka weselna, jak i cała stylizacja były świetnie dopracowane do okazji. Robiąc to pamiętaj, że przyjęcia weselne mogą odbywać się w różnych miejscach – to musi być uwzględnione podczas doboru kreacji. Przede wszystkim jednak zaproszenia na weselę jako pretekstu do zrobienia się na bóstwo – w czym dzisiaj mamy zamiar Ci pomóc.

Jak bardzo formalne jest wesele, na które się wybierasz?

Sprawdź zaproszenie, aby określić, jak formalne będzie przyjęcie weselne, do którego się przygotowujesz. W przypadku większości wesel najbardziej odpowiednia sukienka weselna to ta, która jest zarazem elegancka, jak i swobodna. Jeśli jednak wiesz, że przyjęcie będzie odbywać się w naprawdę eleganckim hotelu, czy restauracji – lepiej postawić na bardziej oficjalną opcję. W razie wątpliwości, bądź jeśli zaproszenie nie określa, zadzwoń do Pary Młodej i zapytaj. To nic nie szkodzi, a dzięki temu możesz uniknąć modowej wpadki związanej z naruszeniem etykiety.

W innych przypadkach możesz postawić na nieco bardziej swobodny strój – czyli będzie to sukienka weselna, która jest nieco nieformalny, ale nadal w dobrym guście i nadająca się do charakteru okoliczności. Oczywiście możesz też pójść w stronę, stylowego kombinezony, czy eleganckiej pary spodni i ładnej koszuli – ale nie ma co ukrywać, sukienka weselna zwłaszcza, gdy chodzi o tak modne i szałowe projekty jak te w Butiku LaLaLa, zdaje się być najlepszym wyborem. Tak czy inaczej – potraktuj zaproszenie na wesele jako idealną okazję do wyrażenia swojego stylu!

Jak uzyskać ultra kobiecy wygląd podczas przyjęcia weselnego?

Skoro już wiemy, jak bardzo formalnie i elegancko musi być oraz, że sukienka weselna jest najlepszym wyborem kreacji, jeśli chcesz czegoś bardzo kobiecego i równocześnie zgodnego z trendami – czas przejść do szczegółów.

Wszystko rozbija się o to, by wybrać dla siebie maksymalnie ładną sukienkę, aby uzyskać kobiecy look w dobrym guście. Okazje takie jak przyjęcia weselne to świetny czas na maksymalne wystrojenie się, więc skorzystaj z tej sposobności, aby zachwycić wszystkich. Wzory, zwłaszcza kwiatowe, są popularne, ale na dzisiejszych nowoczesnych weselach nie musisz nawet trzymać się z daleka od całkowicie czarnej kreacji. Wręcz przeciwnie – mała czarna jako sukienka weselna ma szansę stać się hitem nadchodzącego, weselnego sezonu.

Sukienki o długości midi i maxi są najmilej widziane. Jednak jeśli Twoja sukienka weselna zgodnie z zamierzeniem ma być ultra kobieca – warto postawić na fason kończący się nieco powyżej kolana. Nawet styl mini jest również akceptowalny, o ile cała reszta jest bardzo stonowana np. Zrównoważonym rozwiązaniem będzie sukienka weselna mini w pastelowy kwiatowy wzór – to idealny wybór na wiosenne, bądź letnie przyjęcie.

Kobiece akcesoria – kropka nad „i” modnego looku weselnego

Bez względu, w jakiej sukience się pokażesz – możesz całej stylizacji dodać jeszcze więcej polotu! Na przykład, załóż do niej fikuśny kapelusz, jeśli chcesz. Jeśli kiedykolwiek marzyłaś, by mieć okazję do założenia eleganckiego kapelusza niczym angielska królowa, teraz jest na to czas! Jeśli jednak Twoja sukienka weselna jest bardziej swojska, co powiesz na wianek bądź kwiaty we włosach? Będzie się to prezentować niesamowicie modnie i romantycznie, a zwłaszcza, jeśli mowa o weselnym przyjęciu w plenerze.