Motoryzacja

Długa podróż? Pomoc drogowa zadba o Ciebie

Bardzo częstą praktyką przed wyruszeniem w dłuższą podróż samochodem jest bardzo dokładne sprawdzanie stanu technicznego pojazdu. Zdarza się nam wtedy odstawiać pojazd do warsztatu i naprawiać to, co od dawna było planowane. Uzupełniamy płyny, sprawdzamy wszystkie systemy. Nie chcemy przecież, aby gdzieś tam w drodze, doszło do jakichś nieprzewidzianych sytuacji, którym można było zapobiec.

Inaczej to wygląda, kiedy nasz samochód jest użytkowany na co dzień w niedalekiej odległości od domu (np. tylko do pracy i z powrotem, zakupy itp.). Wówczas awarie pojawiają się częściej. Zdarza nam się bowiem zapomnieć o tym, jak ważne jest utrzymanie pojazdu w dobrym stanie technicznym. Co wtedy?

Laweta 24H jest rozwiązaniem problemu. Kierowca przyjedzie do nas z całym potrzebnym sprzętem, dokona oględzin i w niektórych przypadkach upora się z usterką na miejscu. Nie zajdzie nawet potrzeba holowania. Jeśli jednak awaria jest poważniejsza, zabierze nasz pojazd z drogi i odstaw go pd wskazany przez nas adres lub do najbliższego warsztatu samochodowego.