Aktualności

Black Point – nowoczesne rozwiązania dla druku

Źródło https://blackpoint.pl/

Black Point to nie tylko producent zamienników tonerów, ale twórca doskonałych rozwiązań dla druku. W naszym sklepie internetowym oferujemy zamienniki tuszów i tonerów dla drukarek najpopularniejszych marek. Naszą siłą jest zespół doświadczonych inżynierów i pasjonatów, którzy wspólnie tworzą produkty najwyższej jakości.

Czym odznacza się Black Point?

Jako Black Point zaopatrujemy setki, a nawet tysiące małych i dużych firm w nasze innowacyjne rozwiązania zamienników tuszy i tonerów do drukarek. Nasza obecność na rynku obejmuje nie tylko Polskę, ale także szeroko rozumiany świat biznesu. Za każdym z naszych produktów stoi opatentowany proces projektowania, produkcji i testowania. Doskonała jakość wszystkich naszych produktów to efekt pracy najlepszych specjalistów. Bez względu na rozmiar firmy, dostarczamy rozwiązania, które przekraczają oczekiwania i pozostawiają bezbłędne wrażenie. Nasze zamienniki tonerów są mistrzowsko stworzone przez zespół profesjonalnych i wieloletnich pracowników. To właśnie dzięki ich pasji i zaangażowaniu możemy zaoferować produkty, które nie tylko spełniają, ale przewyższają najwyższe standardy jakości. Każdy nasz toner i tusz to gwarancja bezbłędnego i profesjonalnego druku.

Nasza oferta

W Black Point proponujemy głównie zamienniki tuszy i tonerów do drukarek najpopularniejszych producentów. W naszej ofercie dostępne są produkty, które z łatwością współpracują z urządzaniami marek, takich jak: Samsung, Canon, Brother, HP, Epson, Lexmark, Xerox, Sharp, Oki, Kyocera, Konica Minolta czy Ricoh. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania odznaczają się najwyższą jakością. Dlatego zapewniamy, że nasze produkty to nie tylko zamienniki tonerów – to pewność, że drukowanie w Twojej firmie czy domu stanie się jeszcze bardziej efektywne. Dzięki naszym doświadczonym inżynierom i technologiom, każdy nasz produkt reprezentuje doskonałą jakość, a używanie go staje się bezproblemowym doświadczeniem. W dodatku wiemy, jak ważny jest szybki i sprawny druk. Dlatego do dyspozycji naszych klientów oddajemy najlepszy na rynku serwis techniczny oraz Help Desk. W terenie działają też nasze ekipy serwisowe, które docierają bezpośrednio do klientów w szczególnie pilnych przypadkach.

Historia firmy

Działamy globalnie, ale korzenie mamy we Wrocławiu, gdzie nasza firma została założona już w 1988 roku. Przez lata firma ewoluowała, a razem z nią nasze produkty. Od 2001 roku nasze tusze i tonery nie posiadają daty ważności, ponieważ wprowadziliśmy dożywotnią gwarancję. Znak towarowy Black Point został zarejestrowany w urzędzie patentowym w 2004 roku, a już dwa lata później udało nam się stworzyć własne laboratorium, w którym zaczęliśmy testować i badać jakość kartridży. W 2008 roku nasze tusze wygrały ranking w międzynarodowym laboratorium INNOVATIONTECHNIK. W 2010 roku nasza firma zadebiutowała na New Connect. W swojej karierze aż trzy razy otrzymaliśmy laur „Firma Przyjazna Klientowi”. Od 2004 roku Black Point posiada certyfikat ISO przyznany przez TÜV Nord w zakresie projektowania, produkcji, dystrybucji i serwisu materiałów eksploatacyjnych do druku. Certyfikat ten obejmuje system zarządzania jakością, środowiskiem oraz bezpieczeństwem i higieną pracy.